...AND THE OSCAR GOES TO PATRIK PAPAC

Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s Hrvatskom zajednicom županija i ove će godine državnim i međunarodnim prvacima dodijeliti Oskar znanja, najveće priznanje i nagradu za izniman uspjeh i postignute rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima u znanju.

Dodjela priznanja i Oskara znanja učenicima državnim prvacima na natjecanjima u znanju i učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima održat će se 29. lipnja 2017. godine u Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu s početkom u 12 sati.

Mentorima učenika uručit će se zahvalnice i plakete.

Čestitamo još jednom mentorici prof. Jeleni Varezić i učeniku 4. d razreda Patriku Papcu koji je na Srednjoeuropskoj matematičkoj olimpijadi u Vocklabrucku u Austriji u kolovozu 2016. god. osvojio dvije zlatnne medalje, pojedinačno i ekipno.

objavio: Administrator   datum: 5. 6. 2017.