SMJEROVI

DVOJEZIČNA NASTAVA U GIMNAZIJI DUBROVNIK OD ŠKOLSKE GODINE 2018/2019

Svi zainteresirani učenici koji žele upisati opću gimnaziju uz skupinu predmeta na stranom jeziku slušaju biologiju, kemiju i filmsku umjetnost na engleskom jeziku

Ovakav program provodi se u brojnim školama u Republici Hrvatskoj i pokazao se vrlo uspješnim u ovladavanju stručnom terminologijom potrebnom u daljnjem nastavku obrazovanja. Učenici će izgraditi i obogatiti vokabular, izgraditi interkulturalno znanje i razumijevanje, razviti interkulturalne komunikacijske vještine te poboljšati jezične kompetencije. Ovakav program ne zahtijeva dodatne sate već je uključen u postojeći plan i program.

Molimo sve koji su zainteresirani za ovaj program da se do kraja travnja jave u ured pedagoga škole kako bi dobili potrebne informacije i kako bi se okvirno dobio broj učenika zainteresiranih za ovaj program.

Svi odgovori na pitanja vezana uz dvojezičnu nastavu u Gimnaziji Dubrovnik mogu se dobiti na telefon +38599-4325-695‬ ili e-mail jagoda.djurovic@du.t-com.hr i na telefon +38599-432-56-95 ili +38520-63-99-24.